Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

Озимий ріпак: внесення азотних добрив

Озимий ріпак: внесення азотних добрив

Дізнайтесь більше

Для успішного вирощування ріпаку надзвичайно важливими є численні мінеральні елементи. Нестача одного з цих елементів може мати значні наслідки для кінцевого врожаю.

Азотні добрива:
Ріпакові потрібно 7 кілограмів азоту на центнер продукції. Потреби в азоті головним чином зосереджені в період виходу з зими.
Внесення азоту не має перевищувати 100 кг/га за одне проходження через ризик того, що частина внесеного азоту буде вимиватись і тому втрачатиметься частина інвестицій.

Щоб внести правильну кількість азоту на виході з зими, важливо підрахувати кількість біомаси на полі. Щоб це зробити і, відповідно, розрахувати кількість азоту, яку потрібно внести, можна використати таблицю перерахунку, спеціальний застосунок, засоби підтримки прийняття рішення або дрони.

Азот є елементом, який легко вимивається. Запорукою успіху є внесення правильної кількості добрива в правильний момент, щоб дозволити ріпаку максимально засвоїти азот, який вноситься. Тож рекомендується розбити на частини внесення азотних добрив, які здійснюються після зими і вносити не більше 100 кг/га за один раз. Дотримуючись цих правил, ви максимально збільшуєте ефективність ваших інвестицій в удобрення та скорочуєте при цьому негативний вплив на довкілля, обмежуючи втрати шляхом випаровування NH3 та забруднення ґрунтових вод нітратами NO3 через вимивання та вилуговування.



 


 

 

 

 

Зерно Насіння озимого ріпаку

A lire aussi

Кукурудза на силос

Кукурудза на силос – поживні якoсті та енергетичний профіль

Силос

Читати публікації
Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

Продуктивніше виробництво метану з гібридами кукурудзи

біогаз

Читати публікації
Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Особливості вирощування високоолеїнового соняшника

Зерно

Читати публікації