Я вже зареєстрований

Перейти до інформації та послуг у вашому персональному кабінеті.

Я ще не реєструвався

Ви не користуєтесь нашим інструментом? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам у  будь-який час!

NutriPLUS

NutriPLUS

Програма NUTRIPLUS – комплексний супровід галузі кормовиробництва

Програма NUTRIPLUS створена, щоб допомогти виробникам молока та галузі м’ясного тваринництва підвищити ефективність вирощування кормових культур та сприяти заготівлі якісних кормів.

Програма складається з комплексу консультацій та послуг, що передбачають 4 етапи: діагностика якості кормів та обстеження стану силосу в силосних сховищах тваринницьких господарств, поради щодо вибору гібридів кукурудзи на силос, люцерни, сумішей кормових трав NutriGrass, агротехнологічні консультації з вирощування від посіву до збору врожаю, а також нові спеціалізовані цифрові інструменти підтримки прийняття оперативних рішень щодо використання готових кормів.%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20-%20NUTRIPLUS.JPG

 

ЛІНІЙКА ЕЛІТНИХ ПРОДУКТІВ

corn

Кукурудза на силос: портфоліо високопродуктивних гібридів для отримання різних типів високоякісного силосу з необхідними кормовими параметрами.

Дізнатися більше

lucerna

Люцерна: елітні європейські сорти з дуже високим потенціалом урожайності та вмістом протеїну й цінними агротехнологічними властивостями.

Дізнатися більше

grass

NutriGrass: лінійка насіння сумішей кормових трав для максимального збільшення вмісту протеїну в раціоні.

add

Мікробіологічні кормові добавки нового покоління для закладання якісного силосу та корнажу з кукурудзи, сінажу та силосу з люцерни і кормових трав.